Uyduinternet.com.tr bir VSAT uydu haberleşme san. tic. ltd. şti. markasıdır.

Close

Uydudan internet ve çözümler

Günümüz teknolojisinde Telefon,3G ve İnternet alt yapısı olmayan yerleşim alanlarında Mermer Ocakları, Maden Ocakları, Rüzgar Enerji Santralleri, HES, Balık Çiftlikleri, Tavuk Çiftlikleri, Büyükbaş Hayvan Çiftlikleri, daha saymadığımız işletmeler Uydu İnternet hizmetlerinden faydalanmaktadırlar.    Kanıtlanmış uydu teknolojisi, Tooway  uydu internet doğrudan hızlı uydudan  Internet erişimi sağlar.ADSL2 ile karşılaştırılabilir hizmet kalitesi ile çevirmeli geleneksel internet yapısından daha hızlıdır. Tooway uydu internet her zaman açık geniş bant hizmeti ile tüm internet ihtiyaçları için (müzik indirme veya video izlemek, e-posta, web sörf, vb.) kullanılabilir. En fazla 22 Mbps hızında veri indirme(download) ve 6 Mbps hızında veri yükleme(upload) hızı ile kullanıcılara hızlı internet deneyimi sunar.

Uydudan İnternet sistemlerinde 650 milisaniye ping süres, vardır . Tıklama yapıldığında uyduya gidiş dönüş süresidir.

Online oyunlarda kesinlikle uygun değildir .

 

Uydu İnternet hizmetlerinden özellikle Resmi kurumlardan Adliyeler ve ceza evleri  Uyap sisteminde,  İl Emniyet Genel Müdürlükleri ,Dış Hatlar Hava Limanları  Pasaport kontrollerinde PolNet  sisteminde ,Kızılay, Afad, Arama Kurtarma, Denizcilik Müsteşarlıkları (gemi geçiş kontrollerinde),Meteoroloji, Sağlık Bakanlıkları, Telekomünikasyon, Milli Eğitim Bakanlıkları (Okul Projelerinde)  özellikle kesintisiz Uydu İnterneti hizmetlerini Türksat Uydu Haberleşme üzerinden 7/24 hizmet almaktadırlar.

 

VSAT Uydu Haberleşme San. Tic. Ltd. Şti  2015 yılı Çanakkale Anzak törenlerinin bu sene 100 yılı nedeniyle Dünya çapında gelecek 100.000 i aşkın  ziyaretçilere  ve 80 basın grubu görevlilerine Tooway Uydu İnternet hizmetlerinden şehitliğimizin her yerinden 7/24 profesyonel teknik ekibiyle hizmet  verecektir.